Роберт Пауль Вестон

“Ще раз дякую, що запросили мене до Одеси. Було чудово зустріти всіх і спілкуватися з письменниками такими як Франц і Чен – з якими я би ніколи не зустрівся.
Було приємно познайомити “Зоргамазу” з дітьми, які б ніколи не прочитал б ці книгу – це все завдяки фестивалю”

Марина Гримич

“Міжнародний літературний фестиваль в Одесі таки справив враження. По-перше, це фестиваль Авторських ЧИТАНЬ. Тексти у виконанні авторів звучать і сприймаються інакше, ніж із книжки. Ти можеш полюбити, а можеш розлюбити письменника за 20 хвилин його виступу. Так у мене сталося цього разу. По-друге, це реально МІЖНАРОДНИЙ фестиваль, де в процентному відношенні зарубіжних письменників не менше від українських. І це ЦЕХ. Письменницький цех. Ти бачиш, як інші письменники працюють. А працюють вони інакше, ніж ти. І це школа, інтенсивні курси підвищення кваліфікації (звичайно, якщо ти не фокусуєшся виключно на собі, коханій, і відвідуєш не лише свою презентацію). По-третє, це Одеса”.

 

Леся Воронина

“Чудові враження від зустрічей з читачами, презентацій та літературних зустрічей
І море – фантастичне за будь-якої погоди!”

 

Євгенія Кононенко

“Мій батько народився в місті Одеса. Там же за рік до того його батьки уклали шлюб. Презентація моєї книги Слово свого роду в рамках П’ятого Одеського літературного фестивалю відбулася успішно. Дякую, всім, хто прийшов. Вам, здається, було цікаво!”

Генрі Марш

«Мені дуже сподобався візит до Одеси і мені дуже сподобався літературний фестивалью Борис Херсонський відмінний модератор».

 

Галина Малик

“Промайнули три чудових дні П´ятого літературного фестивалю в Одесі. Промайнули, бо лише про дні, вщерть наповненими подіями, зустрічами, новими враженнями та чудовими знайомствами, можна так сказати. Залишився приємний післясмак присутності у чомусь довгоочікуваному, як родинне свято, новому і незвичайному, як проба пера у іншому жанрі, і водночас радісному, як зустріч з рідними і близькими”.