Уповноважений представник: Ульріх Шрайбер
Реєстраційне бюро: Amtsgericht Potsdam
Номер у реєстрі: VR 1369
Відповідальний за зміст, згідно з 10 параграфом 3 MDStV: Ульріх Шрайбер (адреса та сама, яку вказано вище)
Податковий номер: 27/675/54361
Ідентифікаційний номер податку на додану вартість згідно з параграфом 27а Закону про податок на додану вартість: DE 220436044

Програмування:
Надін Обер-Гайліг / Brinkermedia

 

Звільнення від відповідальності

Незважаючи на ретельну перевірку, редактори не гарантують правильності, актуальності й повноти інформації, опублікованої на цій сторінці. Можлива матеріальна або нематеріальна шкода, пов’язана з використанням запропонованої інформації, не може бути підставою подання позовів проти редакції. Редактори лишають за собою право змінювати сторінку цілком або частково, а також припинити публікацію матеріалів на ній, не повідомляючи про це заздалегідь.

За зовнішні сторінки, пов’язані з нашою сторінкою посиланнями, ми не  відповідаємо. Навіть якщо зовнішні посилання було перевірено на момент зв’язку, ми не маємо жодного впливу на подальші зміни адреси або змісту. Також ми не маємо змоги перевіряти це на регулярній основі. За незаконну або неповну інформацію на зовнішніх сторінках відповідають провайдери цих сторінок.

Ця сторінка, як і будь-які інші сторінки, що ними керують редактори, а також зображення й переклади, розміщені на ній, перебувають під захистом закону про авторське право. Будь-який передрук чи будь-яке копіювання мають бути підтверджені редакторами в письмовій формі. Крім того, авторське право розповсюджується на тексти, дані й програми, опубліковані на сторінці. Рішення про дозвіл на будь-яке зберігання, використання, обробку, відтворення й передачу змісту або вихідних кодів в інших електронних та друкованих виданнях ухвалює редакція.

Усі згадки товарних і фірмових знаків, що з’являються на нашій сторінці, а також інші товарні знаки перебувають під захистом права на товарний знак і авторського права зареєстрованого власника.

Захист даних

Сторінка використовує технологію etracker (www.etracker.de) для збору даних про поведінку відвідувачів. Дані збираються анонімно й використовуються для оптимізації та маркетингових цілей. Усі дані відвідувача зберігаються в агрегованому анонімному ідентифікаторі користувача. З цією метою можуть бути використані куки. Куки – це невеличкі текстові файли, що зберігаються в локальному кеші браузера відвідувача. Використовуючи куки, можна розпізнати браузер відвідувача. Дані, зібрані з допомогою технології etracker, не будуть використовуватися для ідентифікації особи відвідувача або зіставлятися з персональними даними користувача псевдоніма, якщо про це не було домовлено окремо із зацікавленою особою. Збір і зберігання даних можуть бути анульовані в будь-який момент згідно з подальшими послугами.

Відповідальний за наповнення згідно з § 55 Abs. 2 RStV:

Директор:
Ульріх Шрайбер, internationales literaturfestival berlin, Chausseestraße 5, D-10115 Berlin
info@literaturfestival.com