Ульрих Шрайбер

 

У 1980-ті і 1990-ті У. Шрайбер працював культурним менеджером та виконроб-архітектором у Гамбурзі, Штутгарті та Берліні. У 1989 році він заснував міжнародне співтовариство Петера Вайса, яке очолював до 1998 року.

У 2001 році ним був заснований Міжнародний Берлінський Літературний Фестиваль. Це захід некомерційної організації «Фонд Петера Вайса для мистецтва та політики» та організації «Berliner Festspiele», під патронатом Німецької комісії UNESCO.

Окрім цього Шрайбер є одним з ініціаторів Нью-Йоркського Фестивалю Міжнародної Літератури (PEN World Voices), Літературного Фестивалю в Мумбаї 2007 році та багаточисельних читань по цілому світі починаючи з 2006 року. Ульріх Шрайбер є також членом німецького союзу письменників (PEN- Zentrum Deutschland). У 2015-ому році міністерство культури Франції його нагородило Орденом Мистецтв та Літератури („Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettre“) за його статтю під назвою “Beitrag zur Ausstrahlung der Künste und der Literatur in Frankreich und in der Welt” (укр. “Стаття про вплив мистецтв та літератури у Франції та в світі”).

www.literaturfestival.com

 

 

Ганс Рупрехт

Відповідальний за музикальні та літературні фестивалі й заходи, а також посередник між європейськими літературами.
З 1979 по 2007 рік Ганс Рупрехт був співорганізатором джазових фестивалів у Берні (TAKTLOS-Festivals Bern für Jazz, Neue Musik, Musikperformances), з 2005-ого року він є керівником Лойкербадського Літературного Фестивалю, а починаючи з 2006-ого організовує Літературний Фестиваль у Берні.
В 2011 році він започаткував новий європейський проект під назвою «ABSOLUT ZENTRAL», який об’єднує журналістів, письменників, есеїстів, філософів та істориків, у дискусіях, доповідях, читаннях і бесідах про культурні цінності та культурний розвиток. Багато з них є представниками південно-європейських країн.

www.sprachform.ch

[/ezcol_2third_end]

 

Єльнура Дживазада

Ельнура Дживазада народилася 1979 року. Вивчала політологію в Баку, Гамбурзі та Айхштеті. У 2003-2011 рр. працювала в посольстві Німеччини та інших інституціях у Азербайджані. Була координаторкою виробництва кінострічки Файта Хелмера «Абсурдістан». У 2018 році захистила кандидатську дисертацію з історії східноєвропейських країн в університеті Майнца імені Йоганна Ґутенберґа. З 2016 року мешкає в Берліні. З травня 2017 року працює координаторкою програми Міжнародного літературного фестивалю в Одесі.

 

Максим Мельник

Максим Мельник, народився 1982 року в Ужгороді. Вивчав англійську філологію в ужгородському національному університеті. 2015 року закінчив відділення режисури ігрового кіно в академії мистецтв у м. Братислава ( Словаччина).  З 2005 працює журналістом,  автором та асистентом режисера  різноманітних телевізійних  проектів. У 2017 році розпочав навчання в університеті кіно ім. Конрада Вольфа за спеціальністю « документальний фільм».  Максим Мельник координатор 4 – го міжнародного літературного фестивалю в Одесі.

[/ezcol_2third_end]

 

od.iegrieva kateryna_potrtrait_c_Hartwig Klappert_honorarfrei bzw.Hinweise zur Benutzung

Катерина Єргєєва

Катерина Єргєєва народилася 1987 року в Одесі. Освіту здобула в Одеському національному університеті, потім працювала науковим співробітником у музеї О. С. Пушкіна. Від 2012 року – співорганізатор численних виставок в Одеському літературному музеї. У 2014 році була співорганізатором Mute Nights Film Festival, а 2015-го – міжнародного літературного фестивалю в Одесі. Окрім того, Катерина працює гідом і перекладачем, зокрема перекладає з французької на російську наукові статті. Живе в Одесі.

 

 

Karakina, Elena2_small_honorarfrei

Олена Каракіна

Олена Каракіна народилася 1957 року в Одесі. Вивчала філологію в Одеському державному університеті. Від 1982 року працювала вченим секретарем в Одеському літературному музеї. Олена бере активну участь у культурному житті Одеси, а також у житті єврейської громади міста. Вона написала багато книг про рідну Одесу, її історію, культуру та сучасні події. Крім того, Каракіна пише для єврейських газет Одеси «Shomrai Shabbos» and «Ohr Somayach». У 1999 році Олена Каракіна була співорганізатором фестивалю й виставки «Єврейська Одеса в Берліні». Працювала модератором на першому міжнародному літературному фестивалі в Одесі. Заслужений працівник культури України. Живе в Одесі.