Ульріх Шрайбер

У 1980-ті і 1990-ті Ульріх Шрайбер працював культурним менеджером та архітектором у Гамбурзі, Штутгарті та Берліні. У 1989 році він заснував міжнародний фонд  Петера Вайса.

У 2001 році ним був заснований Міжнародний Берлінський Літературний Фестиваль. Це захід некомерційної організації «Фонд Петера Вайса для мистецтва та політики» та організації «Berliner Festspiele», під патронатом Німецької комісії UNESCO.

Окрім цього пан Шрайбер є одним з ініціаторів Нью-Йоркського Фестивалю Міжнародної Літератури (PEN World Voices), Літературного Фестивалю в Мумбаї 2007 році та багаточисельних читань по цілому світі починаючи з 2006 року. Ульріх Шрайбер є також членом німецького союзу письменників (PEN- Zentrum Deutschland). У 2015-ому році міністерство культури Франції  нагородило Ульріха Шрайбера Орденом Мистецтв та Літератури („Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettre“) за його статтю під назвою “Beitrag zur Ausstrahlung der Künste und der Literatur in Frankreich und in der Welt” (укр. “Стаття про вплив мистецтв та літератури у Франції та в світі”).

www.literaturfestival.com

 

 

 

 

 

 

Ганс Рупрехт

З 1979 по 2007 рік Ганс Рупрехт був співорганізатором джазових фестивалів у Берні (TAKTLOS-Festivals Bern für Jazz, Neue Musik, Musikperformances), з 2005-ого року він є керівником  Літературного Фестивалю у Лойкербаді, а починаючи з 2006-ого організовує Літературний Фестиваль у Берні.
В 2011 році він започаткував новий європейський проект під назвою «ABSOLUT ZENTRAL», який об’єднує журналістів, письменників, есеїстів, філософів та істориків, у дискусіях, доповідях, читаннях і бесідах про культурні цінності та культурний розвиток. Багато з них є представниками південно-європейських країн.

www.sprachform.ch

 

 

 

 

 

Тетяна Гріднєв

Тетяна Гріднєв, народилася в Росії, навчалася культурології та менеджменту культури в Берліні.
З 2016 року працює у відділі фінансів, співробітництва та персоналу міжнародного літературного фестивалю берлін та міжнародного фестивалю літератури одеса.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максим Мельник

Максим Мельник, народився 1982 року в Ужгороді.  2015 року закінчив відділення режисури ігрового кіно в академії мистецтв у м. Братислава ( Словаччина).  З 2005 до 2017  працював журналістом,  автором та режисером  різноманітних телевізійних та документальних   проектів. У 2017 році розпочав навчання в університеті кіно Бабельсберг ім. Конрада Вольфа за спеціальністю « режисура документального фільму».  Максим Мельник координатор  міжнародного літературного фестивалю одеса.